Наталія  063-379-18-81, 066-132-98-65
Петро 098-608-39-13, 063-344-76-87

Знижки:
від 2000грн- 2%, від 5000грн- 3%, від 8000грн- 5%

При замовленні від 2000грн безкоштовна доставка!
Новинки
Розпродаж
Знижка 20%
28,80 грн 23,04 грн
Знижка 19%
77,76 грн 63,36 грн
Знижка 17%
11,81 грн 9,79 грн
Знижка 12%
20,74 грн 18,14 грн
Знижка 10%
19,30 грн 17,28 грн
Знижка 9%
6,62 грн 6,05 грн
Знижка 7%
4,03 грн 3,74 грн
Знижка 7%
16,99 грн 15,84 грн
Знижка 7%
8,64 грн 8,06 грн
Блог
Відгуки
Хочу поделиться впечатлением от обслуживания. Работала с этим магазином первый раз, заказ у меня на маленькую сумму, сделала его в воскресенье, еще и "наложенный платеж" указала. В принципе, по меркам бизнеса, я клиент абсолютно не интересный. Была очень удивлена, что мне перезвонили спустя часа три (заметьте, что это все тоже воскресенье). Обслуживал меня Петр. Личное персональное спасибо Вам, Петр, за: вежливость, честность, лаконичность, точность, терпение. Получила массу положительных эмоций. Обычно мне не звонят (тем более в выходной), смс сбросили с номером накладной и на том спасибо. Были случаи, когда товар приходил с отличием от заявленной картинки. Если позвонили, обслуживают вежливо-офисно, как-будто роботы. Здесь как-то "уютно", по-человечески. Заказ был отправлен на следующий день, товар полностью соответствует картинкам сайта. Всем рекомендую здесь покупать. Работникам магазина желаю здоровья, благополучия, процветания и отличного настроения.
Спасибо огромное! Все пришло быстро, качеством довольна

Штучні квіти Хмельницький

      Сьогодні інтернет-магазин є актуальним, зручним і швидким способом придбання штучних квітів. Тепер, для того, щоб відшукати підходящий вам товар, вам не потрібно буде залишати свій будинок, або ж шукати цей товар по більш низьких цінах в інших містах. Неймовірна кількість товару розташоване в одному місці й за прийнятними цінами ви завжди відшукайте в нашому інтернет-магазині.

     Уже давно не секрет, що штучні квіти є відмінним інструментом для втілення самих нестандартних ідей і колосальному прибутку. Якщо у вас з'явилася нерішучість, і ви не бажаєте збільшувати оборот свого прибутку, то вам не варто здобувати штучні рослини. У Хмельницке перебуває не мала кількість підрядників, що продають штучні квіти, серед яких є здорова конкуренція. Щоб тримати свій бізнес у тонусі, вам необхідно постійно вести пошук для выгоднейших пропозицій по його поліпшенню. Зав'язавши знайомство із продукцією й цінами на нашому сайті, ви залишитесь нашими друзями на довгий час. Наш інтернет магазин пропонує своїм клієнтам безмежний асортименти товару й бездоганна якість, оперативне консультування клієнтів, знижки, акції й розпродажу, а також пересилання замовлень у будь-яке місто України.

      У Хмельницькому, незважаючи на неймовірну кількість конкурентів, що продають штучні квіти, самою вигідною пропозицією є наш інтернет-магазин. Ваша точка зору по оптимізації роботи нашого інтернет-магазину дуже важлива для нас, тому настійно просимо вас залишати ваші зауваження, пропозиції й прохання на нашому сайті. Увесь наш товар ми реалізуємо не тільки в роздріб, але й оптом. Для стимулювання нашої клієнтури в нас розроблена гнучка скидочная система.

     Співробітники нашого інтернет-магазину приносять вам свою подяку, за те, що ви вибрали наш сайт і дають зобов'язання й далі надавати допомогу й відгукуватися на всі пропозиції й прохання наших покупців.

Штучні квіти викликають у покупців різні емоції, але завдяки розвитку виробництва в сфері штучних квітів, вони стають дуже схожими з живими квітами, але при цьому не викликають алергії.